Strona główna » Dokumenty » Komunikaty » INFORMACJA PRASOWA STOWARZYSZENIE WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ZMIENIA SIEDZIBĘ

INFORMACJA PRASOWA STOWARZYSZENIE WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ZMIENIA SIEDZIBĘ

Numer dokumentu: -
Rok (4 cyfry): -

STOWARZYSZENIE WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ZMIENIA SIEDZIBĘ

Od poniedziałku 2 lipca 2012 roku Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zmienia siedzibę. Wszystkich klientów zapraszamy do nowego lokalu na deptak – przy ul. 1 Maja 13/3.
Dotychczas biuro Stowarzyszenia mieściło się w należącej do Gminy Gostyń kamienicy przy ul. 1 Maja 1 (wejście z Rynku). Z wystawieniem tego budynku na sprzedaż, Zarząd SWPPG podjął decyzję o przeniesieniu siedziby.
Mimo zmiany lokalizacji, biuro Stowarzyszenia nadal będzie mieścić się w centrum Gostynia, zapewniając wszystkim klientom łatwy i szybki dostęp do bezpłatnych usług informacyjnych, doradczych i szkoleniowych. Biuro czynne będzie, jak dotąd, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Przypomnijmy, że SWPPG świadczy nieodpłatne usługi informacyjne, szkoleniowe i doradcze. Działania Stowarzyszenia kierowane są przede wszystkim do sektora lokalnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób zamierzających uruchomić działalność gospodarczą.
Obecnie praca SWPPG koncentruje się na świadczeniu usług dla firm i tzw. „starterów” rozpoczynających działalność. W związku z tym w ramach struktur Stowarzyszenia wyodrębniono trzy wyspecjalizowane działy. Są to:
• Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości – świadczy usługi dla firm;
• Punkt Obsługi Pożyczkowej – udziela pożyczek dla firm i dla starterów;
• Ośrodek Przedsiębiorczości Społecznej – świadczy usługi dla osób zainteresowanych podjęciem działalności w sektorze ekonomii społecznej, dla organizacji pozarządowych.
Ponadto Stowarzyszenie realizuje projekt finansowany przez Gminę Gostyń pn. Centrum Wspierania Biznesu, w ramach którego świadczy usługi dla mieszkańców gminy Gostyń, w tym dla osób bezrobotnych i starterów, absolwentów i studentów, przedsiębiorców.
Wszystkie usługi świadczone w ramach oferty SWPPG są nieodpłatne.

Serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego
ul. 1 Maja 13/3
63-800 Gostyń
tel. 537 007 087, 65 5720754
email: gospodarka@gostyn.pl
www.gospodarka.gostyn.plInformacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Marta Naskręt
Informację wprowadził: Marta Naskręt
Opublikowany dnia: 2012-06-22
Wprowadzony do BIP dnia: 2012-06-22
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Valid XHTML 1.0 TransitionalWybory Samorządowe